ERCAN EMLAK BAŞAKŞEHİR KAYAŞEHİR

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

Firmamızın kurucusu Ercan İMREK 10 yılı aşkın süredir emlak sektöründe faaliyet göstermektedir. Ercan Emlak, resmi olarak 2011 yılında kurulmuş olup İstanbul’un en büyük ve en hızlı gelişen ilçelerinden Başakşehir’de şubeleri ile müşterilerine çözüm üretmektedir.

Ercan İmrek Kimdir?

Firmamızın kurucusu olan Ercan İMREK, 1964 yılında Manisa’da doğdu. Lise eğitimini Akhisar/ Manisa’da tamamladıktan sonra 1982 yılında Balıkesir Astsubay Ordu Donatım Okulu’ndan mezun oldu. 2005 yılında Türk Silahlı Kuvvetleri’nden emekli oldu.

Anadolu Üniversitesi Aile Ekonomisi Bölümü’nü 2005 yılında, Anadolu Üniversitesi Toptan, Perakende ve Satış Bölümü Emlak ve Emlak Yönetimi programını 2018 yılında başarı ile tamamladı. Ercan İMREK evli ve iki çocuk babasıdır.

Vizyonumuz

Emlak sektöründe takip edilen, standartları yüksek, müşterilerin kendilerini güvende hissettikleri emlak ofisleri oluşturmak.

Misyonumuz

Standartlarını geliştirirken yatırımcıların en doğru kararları vermelerine yardımcı olmak, personelin sürekli gelişmesini, güven içinde ve mutlu çalışmasını sağlamak.

Çalışma İlkelerimiz